A szeged-szentmihályi Szent Mihály Pébánia honlapja

Nyári Napközis táborok

Már előre jelezzük, hogy idén nyáron is, az iskolai szünidő minden hetében meghirdetjük a Palánta Napközi Tábort, hogy a 6-15 éves gyerekek változatos módon tölthessék a vakációt.

A Búzaszöm következő számában, június közepén tudunk majd arról részletes információval szolgálni, hogy melyik héten ki vezeti a programokat és milyen tematika lapján. Célunk, hogy a felnövekvő nemzedék testi-, lelki- és szellemi gyarapodását az iskolán kívüli foglalkozások keretében is lehetővé tegyük. A Szent Mihály Plébánia ehhez nagy tapasztalattal rendelkezik, és védett környezetet biztosít.

A táborokra jelentkezni 20/770-47-10