Adventi adománygyűjtés

Kedves Érdeklődők!

Szentmihály közössége is csatlakozik a már közismert cipősdoboz adománygyűjtéshez, melynek keretében 2021. december 12-ig várjuk a cipősdobozba (vagy más hasonló méretű csomagolásba) tett adományokat, hogy azokat rászoruló gyerekekhez karácsonyi ajándékként eljuttathassuk.

Kérjük az adakozni kívánókat, hogy a  szentmihályi Szent Mihály plébánia közösségi házának bejárata mellett elhelyezett asztalra tegyék le adományaikat. A közösségi ház megközelíthető a Kapisztrán utca felől, a kerengő kapuján át, az udvar végében.

A csomagokat ezen a héten reggel nyolc és este nyolc óra között várjuk.

A dobozokat nem kötelező becsomagolni, vagy masnival átkötni, de tanácsos leragasztani, hogy könnyebben kezelhetőek legyenek, és kérjük, hogy írják rá, – vagy egy papírlapot mellékelve jelezzék -, hogy mely korosztály számára állították össze a doboz tartalmát.

Az összegyűlt ajándékokat eljuttatjuk, továbbítjuk a területileg illetékes karitatív szervezetekhez.

Bármilyen kérdés esetén kérjük, hogy Gilice Attila hitoktató úrral vegyék fel a kapcsolatot a  +36 20/323-81-70 telefonszámon, vagy a agilice@gmail.com email címen.

cipősdoboz jótékonysági adományok Karácsonyra

Nemzetközi eucharisztikus kongresszus